Візок для збору брудного посуду с емкостями з полікарбонату у закладах школи, їдальні, кафе, санаторії, магазинах. Дуже зручний і функціональний візок, підходить для прибирання у великих місцях громадського харчування: столові, санаторії, готелі, кафе.
Розбірна візка для брудних посудів і залишків їжі зроблена з нержавіючої сталі.
Ємності зйомні з полікарбонату.
Каркас розділений, але дуже легко збирається і стійкий. Недорогенька доставка.
Чотири поворотних колеса. Два колеса обладнані блокуванням, гальмою.
Характерики:
3 рівні ємкостей + посудин для збирання відходів
Навантаження на полицю: 75 кг
Габарити
800х440х950 мм
Вага 16 кілограмів
Телеб’юрки для брудних посудів Розбірні - це зручно і дешево під час транспортування.
Виробнича компанія Фудмебель.FOODMEBEL.СOM.UA) Виготовлення стандартних та індивідуальних меблів з нержавіючої сталі — це заняття, дешевих підприємств та торгівлі, а також постачання та обслуговування теплового і холодильного обладнання в Україні.
Купити візок для збору брудного посуду з доставкою в будь-яке місто і селище України: Харків, Одеса, Дніпр, Запоріжжя, Львова, Черкасси, Ніколаїв, Херсон, Вінниця, Житомір, Івано-Франковськ, Кіровоград, Луц, Полтава, Рівно, Луск, Тернополь, Ужгород, Хомельніцький, Чорнониг, Чернгов, Маріуполь, Суми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Фудмебель |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 16 г |
| Основні | |
| Кількість рівнів | 3 |
| Кількість відер | 2 шт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 100 |
| Застосування | Для збирання посуду, підносів |
| Кількість коліс обладнаних гальмом | 2 шт |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт |
| За типом конструкції | Розбірна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр коліс | 100 |
- Ціна: 6 200 ₴
