Плита індукційна GoodFood IC35 Prime 3,5 кВт настільна 220 В одноконфоркова для громадського харчування, торгівлі, фаст-фуду. Потужна конфорка для швидкого нагрівання.
Багаторівневе регулювання температури 60-240 С. 9 рівнів потужності 500-3400 Вт. Потужність 3,5 кВт.
Технічні характеристики:
Кількість конфорок, шт. 1
Потужність, кВт 3,5
Напруга, В 220
Тип керування цифрове
Індуктивна поверхня 120 - 260 мм
Розмір конфорки 280х280 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 350х450х120
Паковальні розміри (ДхШхВ), мм 533х423х180
Вага 5 кг
Вага в пакованні 6,8 кг
Виробнича компанія Фудмебель (FOODMEBEL.СOM.UA) — виготовлення стандартних і індивідуальних меблів із неіржавкої сталі для підприємств громадського харчування та торгівлі, а також постачання та обслуговування теплового і холодильного обладнання в Україні.
Купити плиту індукційну GoodFood IC35 Prime 3,5 кВт з гарантією та доставкою в будь-яке місто України: Київ, Харків, Одеса, Дніпр, Львів, Черкаси, Ніколаєв, Херсон, Вінниця, Житосвіт, Івано-Франковск, Кропивніцький, Луцк, Полтава, Рівно, Луганськ, Тернополь, Ужгород, Хмельніцький, Северодок, Чорновці, Краматорськ, Покров, Чернігів, Маріополь, Суми, Берегово-, Трусківець.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид конфорки | індукційна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 120 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Кількість зон нагріву | 1 |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
- Ціна: 6 307,50 ₴

