Стіл обробний із неіржавкої сталі без нижньої полиці для кафе, ресторану, магазину, пекарні, піцерії та їдальні. Виробничі столи обробні використовуються в харчовій та торговій галузі для оброблення продуктів та інших операцій на підприємствах громадського харчування.
Стіл обробний із неіржавкої сталі БЕЗ полиці з бортом завширшки 700 мм може мати довжину від 500 мм до 2000 мм!
Висота столу стандартна 850 мм
Стільниця з пристінним бортом
Ніжки регулюються за висотою
Каркас: труба неіржавка 30х30 мм
Стільниця: харчова неіржавка сталь завтовшки 1,0 мм посилена шумопоглинальною дошкою
Ціна столу обробного з неіржавкої сталі без полиці залежить від розмірів конструкції:
| Ширина 700 мм | |
| Довжина, мм | Цена, грн. |
| 600 | 3380 |
| 700 | 3560 |
| 800 | 3750 |
| 900 | 3920 |
| 1000 | 4160 |
| 1100 | 4230 |
| 1200 | 4350 |
| 1300 | 4580 |
| 1400 | 4630 |
| 1500 | 4850 |
| 1600 | 5080 |
| 1700 | 5160 |
| 1800 | 5240 |
| 1900 | 5440 |
| 2000 | 5680 |
На замовлення робимо столи обробні з неіржавкої сталі будь-якого розміру та складності — висилайте свій ескіз або технічне завдання й ми швидко прозначимо. Компанія Фудмебель працює з роздрібними й гуртовими покупцями.

Є готові стандартні столи на складі — уточнюйте в менеджера телефоном або письмовим запитом.
Гарантія 3 роки.
Доставка по Україні!
Виробнича компанія Фудмебель (FOODMEBEL.СOM.UA) — виготовлення стандартних та індивідуальних меблів із неіржавкої сталі для підприємств громадського харчування та торгівлі:
Власне виробництво столів обробних із неіржавкої сталі для магазинів, ресторанів, кафе
Швидкі терміни виготовлення столів промислових
Виготовлення столів нестандартних форм і розмірів за вашими ескізами
Є сертифікат відповідності
Вигідні ціни, додаткові знижки постійним клієнтам
Працюємо з юридичними та з фізичними особами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фудмебель |
| Тип меблів | стіл |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип столу | Пристінний |
| Тип полиці | Цілісна |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Матеріал каркаса столу | метал |
| Особливості | Наявність борту |
| Полиця під стільницею | Не передбачена |
| Допустиме рівномірне розподілене навантаження на стільницю | 245 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
| Товщина стільниці | 40 мм |
| Вага | 24 кг |
- Ціна: 3 380 ₴




Відправка з 30 травня 2026