Виготовляємо столи виробничі обробні з харчової нержавіючої сталі для кафе, ресторанів, їдалень, магазинів, харчових цехів, медицини та лабораторій, піцерій, барів, АЗС і торгових точок. Виробництво столів обробних повністю з нержавіючої сталі, що забезпечує довгий термін служби і відповідність санітарним нормам.
Переглянути всі столи кухонні з нержавіючої сталі можна тут!
Розмір столу (ДхШхВ): 2400х600х850 мм
Кількість полиць: 2 шт ( під стільницею)
Висота стіл стандартна 850 мм
Стільниця з пристінний бортом
Ніжки регулюються по висоті
Каркас: труба нержавіюча 30х30 мм
Стільниця: харчова нержавіюча сталь товщиною 1,0 мм посилена шумопоглащающей дошкою
При замовленні індивідуального столу додатково можна замовити: отвори в стільниці під плиту або мийку, полку надбудову, обшивку столу і дверцята, висувні ящики, гачки і знімні дошки для обробки, тощо.
На замовлення робимо столи обробні з нержавіючої сталі будь-якого розміру та складності ― надсилайте свій ескіз або технічне завдання і ми швидко зробимо прорахунок:
Є готові стандартні столи на складі ― уточнюйте у менеджера по телефону або письмовим запитом.
Виробнича компанія Фудмебель (FOODMEBEL.СOM.UA) - виготовлення стандартних та індивідуальних меблів з нержавіючої сталі для підприємств громадського харчування та торгівлі:
Власне виробництво обробних столів з нержавіючої сталі для магазинів, ресторанів, кафе
Швидкі терміни виготовлення столів промислових
Виготовлення столів нестандартних форм та розмірів по ваших ескізах
Є сертифікат відповідності
Вигідні ціни, додаткові знижки постійним клієнтам
Працюємо з юридичними і фізичними особами
Стіл обробний 2400х600 з двома полицями та бортом з нержавіючої сталі купити в Києві з доставкою в будь-яке місто та селище України: Львів, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Черкаси, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Сєвєродонецьк, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фудмебель |
| Тип меблів | стіл |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Тип полиці | Цілісна |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Матеріал каркаса столу | Нержавіюча сталь |
| Полиця під стільницею | 2 (шт) |
| Допустиме рівномірне розподілене навантаження на стільницю | 250 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
| Товщина стільниці | 40 мм |
| Вага | 46 кг |
- Ціна: 13 860 ₴

