Розстоєчну шафу Україна ШР-9-650 на 9 рівнів під дека 600х400 мм - найдешевший варіант расстойки гідної якості. Оптимальне співвідношення ціни та якості.
Розстоєчну шафу Україна ШР-9-650 підходить для листів: 530х325 (GN 1/1), 600x400, 530х490 (КИЙ-В ЖШ-М, ПЕД-2, ПЕД-4, ПЕД-4КР). Кількість листів: 9. Потужність: 1,2 кВт.
Для зручності роботи ми збільшили висоту між напрямними до 80 мм.
Технічні характеристики ШР-9-650:
9 рівнів 530х490 мм (протвини в комплект не входять)
габаритні розміри, мм - 660х710х970
діапазон регулювання температур, °C 30 - 90
потужність, кВт - 1,2
напруга , В - 220/50Гц
вага, кг - 30.
Гарантія 1 рік.
Купити шафу розстоєчну Україна ШР-9-650 у Києві з доставкою в будь-яке місто і селище України: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Черкаси, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Чернігів, Маріуполь, Луганськ.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 40 кг |
| Висота | 970 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна споживана потужність | 1 кВт |
| Вид обладнання | Пекарська/розстоєчна шафа |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Торгові магазини |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал дверей | Скло |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Виробник | КИЙ-В |
| Опис комплектації | |
| В комплекте оборудования | Деки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Ручне |
- Ціна: 19 800 ₴



